Відсвяткували День учителя!

DSC_0579

 

2 жовтня на сцені актової зали головного корпусу БДПУ відбувся концерт, присвячений Дню працівників освіти України! Завдяки нашим викладачам щорічно випускаються блискучі спеціалісти, які несуть до шкіл, технікумів, коледжів та вишів світлі знання.

DSC_0752

На університетське святкування прибув заступник губернатора Запорізької області Едуард Гугнін. Він привітав викладачів із професійним святом та вручив нагороди найдостойнішим із достойних. Вікторію Зарву –  ректора БДПУ, професора нагородив годинником від обладміністрації, який дарують лише обраним. Колектив університету також вітали: депутат міської ради Євгеній Георгієв, перший проректор БДПУ Ігор Богданов, голова профкому БДПУ Віталій Лола та інші.

DSC_0606   DSC_0734

За вагому викладацьку роботу багатьом кандидатам наук, доцентам вручили Грамоти, Подяки, ордени, медалі від Кабінету міністрів України, Верховної Ради України, нагрудні знаки відмінників освіти України.

DSC_0799

Студенти БДПУ співали, танцювали та грали на музичних інструментах для улюблених викладачів. Бажали їм щастя, здоров’я та любові!

Дар`я Калюжна,
студентка-журналістка БДПУ

Фото автора


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print