Відсвяткували День закоханих

Цілих два дні на факультеті фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти відзначали свято кохання й добра  – День святого Валентина.

Hibu69XGioY J_-PqPr6Nf8 nTmfgYdh_xw O0LopcG96lc

14 лютого стіни рідного факультету зустріли всіх романтичними прикрасами у червоно-рожевих тонах, зроблених руками самих студентів. На перервах між парами панував світ магії та ворожіння, де кожен міг дізнатися про свої майбутнє від чародіїв, які не шкодували веселих та добрих передбачень для всіх охочих.

Pgp3am0UKnA Qwj9IXENePM rhjZ-5bQOOg s-nsnvRchRY

А учора, 15 лютого, в 139 аудиторії студентська рада факультету організувала та провела розважальну гру «Хто зверху?» на манер популярного телевізійного шоу. В конкурсі брали участь дві команди – прекрасні дівчата та сміливі хлопці, які в жартівливій формі змагалися між собою. Була створена святкова атмосфера, і посмішки не сходили з облич тих, хто прийшов підтримати команди і просто добре провести час. Переможців у цій грі не було, адже перемогло, звісно ж, кохання.

Дякуємо нашому невгамовному (в хорошому сенсі цього слова) культмасовому сектору за те, що робить студентське життя ще яскравішим та веселішим! 

Ольга Щетиніна,
заступник декана з виховної роботи ФМКТО
(за матеріалами та світлинами студентської  ради факультету) 

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print