Відсвяткували жартуючи

17 листопада – не лише червона дата календаря для кожного студента, але й шанс відволіктись від навчання у світі КВК.

І нині, в святковий день,  студентство університету зібралось на традиційний уже «Капусник-КВК». Честь шести факультетів на сцені головного корпусу представили сім команд, готових вразити гостей неповторним гумором.

DSC_0022 DSC_0032

Яке свято без привітань? Зокрема, ректор БДПУ, професор Ігор Богданов зазначив, що нема нічого кращого за студентські роки та побажав кожному майбутніх досягнень. А голова профспілки університету, доцент Віталій Лола нагородив найактивніших студентів грамотами  обкому профспілки працівників освіти. 

DSC_0065 DSC_0102 DSC_0140 DSC_0145 

Почалося  шоу – і вся увага на сцену. Впродовж двох годин, завдяки запальним студентським жартам, присутні не тільки дарували оплески, але й наповнювали залу атмосферою радості  та щирого сміху. Під приціл гумористів потрапили особливості студентського життя, кумедні випадки з життя і не тільки. Одним словом, кожен з гостей зміг впізнати себе у виступах студентів. КВК став чашею, через вінця якої переливалась суміш емоцій та веселощів.

DSC_0237 DSC_0256 DSC_0324 DSC_0334

Що ж, стихли виступи і настала вирішальна мить. Після ґрунтовного обговорення журі, до складу якого ввійшли відомі в університеті Вікторія Ліпич, Анетта Омельченко, Віталій Лола та Степан Герилів, нагородило кожну з команд традиційними тортами від профспілки БДПУ за наполегливість та відмінне почуття гумору. Наприклад, визначався найкращий жарт та музичний номер, «найстильніша» команда,  команда-надія КВК…

DSC_0351 DSC_0370

Управляв цим сьогоднішнім жартівливим дійством незмінний університетський та й бердянський організатор і ведучий КВК кандидат педагогічних наук, доцент БДПУ Олександр Голік.

…Все чудове колись завершується, але вже чекаємо наступної зустрічі з веселими та кмітливими !

Сергій Біленький, 
студент-журналіст БДПУ 
Світлини автора


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print

Система OrphusЯкщо Ви знайшли помилку на сайті, просимо повідомити про це адміністратору. Виділіть текст з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter. Дякуємо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *