Відзначення кращих у навчанні та творчості

Сьогодні, 29 вересня, в найголовніший день нашого спільного святкування – 85-літнього ювілею рідного університету в конференц-залі БДПУ зібралися студенти та викладачі усіх шести факультетів, щоби стати свідками відзначення досягнень найуспішніших у навчанні, найактивніших у бурхливому студентському житті, найталановитіших у творчості, які здобули право стати новими  стипендіатами американського Фонду ім. Катерини Ковшевич та тих, які стали переможцями творчого конкурсу, оголошеного Фондом ім. К. Ковшевич та редакцією нашої газети «Університетське Слово» «Я – УКРАЇНКА!», «Я – УКРАЇНЕЦЬ!». Запрошених більше двох десятків студентів для відзначення вітала проректор з науково-педагогічної роботи, кандидат філологічних наук, доцент Вікторія Ліпич, бажаючи кожному із них й надалі високо тримати планку успішності та активності…  

Ведуча урочистя доцент кафедри музичного виховання Анетта Омельченко згодом запросила до слова редактора газети «Університетське Слово», регіонального директора американського Фонду імені Катерини Ковшевич Степана Гериліва.

С. Герилів: «Американка українського походження п. Христина Ковшевич- Дурбак ще наприкінці минулого століття заснувала в Америці Фонд імені своєї матері – Катерини Ковшевич і впродовж майже двох десятиліть допомагає успішній та обдарованій українській студентській молоді оплачувати за навчання в багатьох вишах України. Студенти й нашого університету вже сьомий рік мають змогу ставати стипендіатами цього Фонду.   За останні шість років Сертифікати на право оплати за навчання отримали більш ніж 150 студентів БДПУ! Головні критерії для отримання стипендії – не тільки успішне навчання, а й активна українська життєва позиція як у студентському, так і в громадському житті.

23 червня 2014 р. Вчена рада БДПУ на своєму черговому засіданні одностайно проголосувала за присвоєння звання "Почесний професор університету" Філіпе Пересу Родрігесу (Мексика) та д-ру Христині Ковшевич-Дурбак (США), які зробили вагомий внесок у розгортання міжнародних зв’язків БДПУ!».

Ось і сьогодні наші найактивніші та найталановитіші студент отримують Сертифікати Стипендіатів Фонду ім. К. Ковшевич!».     Відрадно, що саме завдяки Фонду десятки студентів нашого університету, успішно закінчили навчання й сьогодні наполегливо трудяться у різних сферах, це – Вікторія Лутчак, Уляна Єгорова, Максим Саєнко, Микола Антощак, Дмитро Гуленок, Віталій Мороз та десятки інших. Серед присутніх був один із них, хто неодноразово отримував оплату за навчання із Фонду. Це – Юрій Білай – випускник БДПУ, нині – аспірант університету, викладач правознавства Бердянського центру професійно-технічної освіти, який висловив слова щирої вдячності засновникам та розпорядникам Фонду за все, що допомогли йому впевнено завершувати навчання в рідному БДПУ…

Засновниця Фонду пані Христина Ковшевич-Дурбак навесні цього року виступила з ініціативою провести серед студентства Києва, Львова, Кременчуга та, звичайно, Бердянська творчий конкурс «Я – УКРАЇНКА!», «Я – УКРАЇНЕЦЬ!». І сьогодні відбулося підбиття підсумків конкурсу, проведеного редакцією газети БДПУ «Університетське Слово».  Із 39-и робіт, надісланих на конкурс,  сьогодні автори найкращих отримали Дипломи першого, другого, третього ступенів, заохочувальні та винагороди від Фонду (див. світлини).

_DSC5684 _DSC5685

_DSC5691 _DSC5692

_DSC5695 _DSC5700

_DSC5715 _DSC5723

_DSC5726 _DSC5733

_DSC5745 _DSC5753

_DSC5765 _DSC5772

«Університетське Слово»
Світлини Дмитра Бакарджиєва
(Студклуб)

   


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print