Відзначили День Соборності

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

22 січня 1918 року перший український парламент – Українська Центральна Рада – Четвертим універсалом проголосив незалежність Української Народної Республіки. Через рік – 22 січня 1919-го – на Софійській площі урочисто проголосили об’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки в єдину Українську державу. В принципі, 22 січня є другою за значенням датою після 24 серпня – Дня Незалежності України.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Викладачі та студенти університету спільною патріотичною родиною бердянців відзначали сьогодні День Соборності України під час мітингу, який проходив на площі перед Палацом культури імені Т. Г. Шевченка та під час святкової ходи з національним прапором до Приморської площі.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Відрадно, що на мітингу виступали й наші: кандидат історичних наук, доцент кафедри історії та філософії гуманітарно-економічного факультету Юрій Федорик, «нашоатлантівці» – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри музичного виховання факультет психолого-педагогічної освіти та мистецтв Анетта Омельченко та учасник АТО Сергій Шарай. Вони й інші виступаючі, зокрема, наголошували, що, розуміючи істинну цінність власної державності, як і колись, так і тепер український народ  знову відстоює ідею соборності та цілісності держави. Подвиги українських військових, добровольців і волонтерів у боротьбі з агресором на Сході –  ще один яскравий приклад національної єдності, якої не здолати нікому й ніколи!

«Університетське Слово»
Світлини редакції


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print