Відзначили Міжнародний День студента

17 листопада традиційно відзначався Міжнародний День студента – по-справжньому радісне й зворушливе свято молодості, дотепності та ентузіазму.

Студентська рада  Інституту філології та соціальних комунікацій провела багато конкурсів та відзначила  найактивніших студентів. Номінацією «Студент – суспільний діяч» був нагороджений студент 24 групи Павло Смирнов, «Краща староста ІФСК» – студентка 26 групи Валентина Ектова та «Студент – лідер студентського самоврядування» – студентка 44 групи Дар`я Калюжна.

oLt2RJXtiPA

Підбили підсумок у конкурсі  найкраще есе на тему «Моє студентське життя», за який грамотами нагородили студентку 26 групи Катерину Приходько, студентку 33-а групи Аліну Бабій та студентку 26 групи Анну Волканову. Подяку за участь у цьому конкурсі отримали студентка 25-а групи Галина Летюченко, студентка 26 групи Руслана Мінько та студентка 26 групи Анна Бойко.

dKXCGpQMIds aNGYNPImqxY 5hmLRGXj5eU (1) wRNUkBijeZ0

Нагородили також найактивніші групи ІФСК: студенти 11 групи напряму «Філологія українська мова та література» та 12 група «Філологія російська мова та література». Усіх студентів директорат інституту нагородив вітальними сувенірами та солодкими призами.

Валентина Ектова,
студентка-журналістка 2 курсу ІФСК
Світлини автора

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print