Відзвітувався студентський голова

Сьогодні, 28 вересня, о 17:20 у 139-ій аудиторії головного корпусу БДПУ відбулось розширене засідання студентського самоврядування на чолі з його головою Дмитром Кіосовим.

На заході, окрім студентів, зацікавлених життям університету, були присутні кандидат педагогічних наук, доцент, відповідальна за виховну роботу БДПУ Анетта Омельченко та голова профспілкового комітету університету Віталій Лола. На засіданні розглядалося  два основних питання: звіт про виконану роботу за рік та вибори перевибори представника від студентства  до Вченої ради БДПУ.

3

Майже з першого дня, відколи Дмитро Кіосов був обраний та затверджений на посаді голови студентського самоврядування і до сьогодні було проведено багато різноманітних заходів. Серед них: вибори по секторах (деякі були змінені, були створені нові) та нові студентські декани; організовані квести та конкурси; історичний турнір серед майбутніх істориків, організатором якого була Ірина Прокопенко; марафон, в котрому студенти брали участь у якості волонтерів; відвідування дитячих будинків та дітей з обмеженими фізичними можливостями та ще багато чого іншого. Це, звичайно, не весь перелік заходів, які були проведені в університеті.

1 2

Від профспілки університету БДПУ зі словами подяки за діяльність студентського самоврядування виступив Антон Сердюченко – голова профспілкового бюро факультету СПКО. А Віталій Лола, в свою чергу, наголосив на тому, що Дмитро є дуже відповідальним та небайдуже відноситься до життя університету. Від Дар’ї Калюжної надійшла пропозиція залишити Дмитра Кіосова на посаді голови студентського самоврядування, після чого всі одноголосно підтримали її.

4 6

У другій половині засідання розглядалося питання стосовно кандидатури до Вченої ради БДПУ. Дмитро Кіосов запропонував замість Дар’ї Калюжної обрати студентку 2 курсу ФФМТО Лесю Щербину. Внаслідок голосування більшість голосів була «за» представлену кандидатуру.

Наостанок, голова студентського самоврядування подякував за довіру й оголосив, що наступне засідання відбудеться у жовтні.

Дякуємо всім активістам і студентському самоврядуванню, котрі роблять наше студентське життя яскравіше та бажаємо їм подальших успіхів!

Юлія Коверга,
студентка-журналістка БДПУ,
кор. «УС»
Світлини автора


Поділитися:

  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Blogger
  • Мой Мир
  • Одноклассники
  • Print
  • RSS
comments powered by HyperComments

Система OrphusЯкщо Ви знайшли помилку на сайті, просимо повідомити про це адміністратору. Виділіть текст з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter. Дякуємо!