Вік живи, вік навчайся…

Останні дні зими для психологів Бердянського державного педагогічного університету виявилися надзвичайно продуктивними. Так, 26 лютого усі зацікавлені у підвищенні власної кваліфікації закінчили дворічні навчальні курси та отримали сертифікати арт-терапевтів. Вітаємо їх з цим визначним досягненням та бажаємо натхнення у подальшій роботі за спеціальністю!

IMG_20160229_114747

Учасники іншої тренінгової групи протягом двох днів пройшли третій та четвертий модулі навчальної програми з арт-терапії за спеціалізацією «Піскова терапія». Теоретична частина передбачала вивчення існуючих субособистостей людини та теорій розвитку дитини через призму її стосунків з матір’ю. Отриманий методологічний матеріал був опрацьований на практиці й обов’язково стане у нагоді кожному члену навчальної групи. Всі учасники, серед яких були не тільки викладачі, а й студенти молодших курсів, переконалися на власному досвіді, наскільки Sand-play (гра з піском) є ефективним методом роботи з глибинними переживаннями, емоціями, цілепокладанням та усвідомленням мотивів власної поведінки.

91VQFlfo1M0 image-41d8fa659b9bbecb67e595e6257989f38402a5933a067cbbbf3481c90c8ccc3d-V jyVFIvQW95g

А вже в понеділок, 29 лютого, у рамках договору про співпрацю між кафедрою психології Бердянського державного педагогічного університету та кафедрою загальної психології та психодіагностики Рівненського державного гуманітарного університету було проведено круглий стіл на тему «Підготовка студентів-практичних психологів до волонтерської діяльності». Своїм досвідом організації студентського волонтерства люб’язно поділилася Олена Ставицька – кандидат психологічних наук, доцент кафедри загальної психології та психодіагностики, психолог, психотерапевт, фахівець з піскової психотерапії, арт-терапевт, казкотерапевт, член Асоціації психотерапевтів та психоаналітиків України. У процесі діалогу викладачів з експертом було визначено основні помилки та труднощі у залучені студентів до волонтерської роботи, визначено етапи підготовки мобільної волонтерської групи, розкрито секрети ефективної співпраці студентів-психологів з центрами психологічної допомоги всім верствам населення.

Марина Богдан,
старший лаборант кафедри психології
Інституту психолого-педагогічної
освіти та мистецтв БДПУ
Світлини з архіву кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print