Вік живи, вік учись!

Сьогодні, двадцять п’ятого березня, у Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації БДПУ студент п’ятого курсу факультету комп’ютерних та енергозберігаючих технологій Олександр Степаненко разом із старшим викладачем кафедри фундаментальних та інженерно-педагогічних дисциплін і інформатики, кандидатом педагогічних наук Ганною Алєєксєєвою провели майстер-клас для педагогічного колективу ЗОШ №9.

Вчителям розказували, як створювати власні блоги та вести їх. Методика викладання передбачала, що присутні на майстер-класі, незважаючи на низький рівень володіння технологіями Web 2.0, змогли б з легкістю створити та впровадити персональний блог. Користь з надбання таких навичок у тому, що вчителі матимуть змогу ділитися своїм досвідом один з одним, із закордонними колегами, та, власне, своїми учнями.

Комп’ютерні технології здатні значно спростити викладацький процес. Для учнів ЗОШ №9 це означатиме змогу переглядати різні відео-уроки, читати навчальну літературу та переглядати навчальні матеріали, які для них залишатимуть вчителі у своїх блогах.

Варто побажати успіхів сьогоднішнім гостям майстер-класу в освоюванні нової методики викладання.

Аліна Голованова,
студентка-журналістка БДПУ

Світлини автора


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print