Вітаємо Ірину Володимирівну

DSC_0278 

Сьогодні, у День народження Бердянська, якому вже виповнилося 188 років, проходило багато урочистостей: концерти, вітання, мітинги, покладання квітів… О 17 годині на Приморській площі проходило вшанування найталановитіших та найактивніших бердянців, радував містян святковий концерт.

Інсценування побудови міста дала ясну картину того, як майже 2 століття тому, на бердянській косі з’явився порт, «який не гірше, ніж Севастопольській…» ! Звучало багато вітань, одне з яких було від міського голови – Олексія Бакая. Він багато розповідав про досягнення Бердянська, про людей, які живуть тут, а згодом розпочав церемонію  нагородження активних діячів міста. Серед усіх – медаллю  «За вагомий внесок у розвиток міста Бердянська» нагороджена кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри музичного виховання ІППОМ Бердянського державного педагогічного університету Ірина Дубінець (див світлини).

DSC_0294    DSC_0302

DSC_0286

Вітаємо Ірину Володимирівну з заслуженою нагородою, бажаємо подальших успіхів на благо рідного університету та Бердянська.

DSC_0309

Дар`я Калюжна,
студентка БДПУ

Світлини автора


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print