Вітаємо із заслуженим успіхом!

IMG_6685Сьогодні, 9-го червня, проректор з наукової роботи Ігор Богданов провів урочисту церемонію вручення Диплому кандидата психологічних наук, асистенту кафедри психології Інституту психолого-педагогічної освіти та мистецтв БДПУ Наталії Сердюк.

Наталія Іванівна у 2007 році закінчила наш університет за спеціальністю «Початкове навчання. Практична психологія», відразу вступила до аспірантури БДПУ за спеціальністю «Педагогічна та вікова психологія».

Із 2010 року працювала старшим лаборантом та за сумісництвом асистентом кафедри професійної педагогіки та методики професійного навчання. Із вересня 2011 року Наталія Сердюк працює асистентом кафедри психології. У Національному педагогічному університеті ім. М. П. Драгоманова успішно захистила кандидатську дисертацію на тему «Психологічні умови формування атракції до однолітків у підлітковому віці» (науковий керівник – доцент кафедри психології БДПУ Т. П. Малихіна).

Вітаємо й ми Наталію Іванівну із заслуженим успіхом, який прийшов у результаті її сумлінності та завзяття, працьовитості й самовіддачі, сили волі й твердості духу!

Бажаємо Вам подальших успіхів і досягнень у науковій та професійній діяльності, реалізації творчих задумів! Яскравих, щасливих моментів у житті, оптимізму й благополуччя Вам!

«Університетське Слово»
Світлини редакції


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print