Вітаємо наших переможців обласного конкурсу «Студент року – 2017»

Учора, 16 листопада, напередодні Міжнародного Дня студента, студенти Запоріжжя розпочали відзначати своє свято під час нагородження переможців обласного конкурсу «Студент року – 2017». До урочистої церемонії долучився й голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Варто завважити, що цей конкурс в області  започатковано ще в 2002 році, і він пройшов випробування часом, нарощуючи популярність. Цього року в 11 номінаціях визначено 15 переможців, кожен з яких отримав грамоти облдержадміністрації та сертифікат на отримання премії в розмірі 1150 грн.

Ми пишаємося нашими і вітаємо: Ганною Терещенко – з перемогою в номінації "Cтудент – спортсмен року" та Євгеном  Шалупнею в номінації "Студент – волонтер року"!!!

Під час заходу Костянтин Бриль нагородив подяками Запорізької обласної державної адміністрації студентів: Олену Багунц (студентка 4 курсу Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького);  Івана Наливайка (студент 2 курсу Інституту права ім. Володимира Сташиса, Класичного приватного університету); Дмитра Кіосова (студент 4 курсу Бердянского державного педагогічного університету); Віктора Посунько (студент 3 курсу Запорізького національного університету) та Кирила Гончарова (студент магістратури механіко-технологічного факультету університету ТДАТУ).

Зі святом студентів також привітали ректор ЗНТУ Сергій Бєліков та начальник Управління молоді, фізичної культури та спорту ОДА Наталія Власова.

bgkKMVG5nIU  foto (1) foto

f2hMxED3-QE

 

«Університетське Слово»
(за матеріалами сайту: http://www.zoda.gov.ua/news/38472/kostyantin-bril-privitav-molod-z-mizhnarodnim-dnem-studenta.html)

Світлини з архіву Студради БДПУ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print