Вітаємо учасників Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «соціальна педагогіка»!

20-24 квітня 2015 р. у Запорізькому національному університеті відбувся другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «соціальна педагогіка».

Бердянський державний педагогічний університет представляла студентка четвертого курсу Інституту соціально-педагогічної та корекційної освіти спеціальності «соціальна педагогіка» Катерина Гладкова, яка вдало пройшли перший тур олімпіади.

Програма Всеукраїнської олімпіади складалася з трьох турів: І тур – практичний – передбачав презентацію відеоролика з вирішення актуальної соціальної проблеми; ІІ тур – науковий – публічний захист власного наукового дослідження актуальної проблеми соціальної педагогіки з використанням сучасних інформаційних технологій; ІІІ тур – теоретичний – тестування, написання термінологічного диктанту, вирішення проблемних ситуацій.

Конкурсанткою було презентовано наукове дослідження на тему «Соціально-педагогічний супровід студентської молоді, евакуйованої із зони бойових дій» та відеоролик «Квиток до майбутнього життя», щодо вирішення актуальної соціальної проблеми вимушених переселенців із зони АТО (науковий керівник: кандидат педагогічних наук, доцент кафедри соціальної педагогіки Катерина Петровська).

olimp01 olimp04

За успішне виконання тестових завдань, написання термінологічного диктанту, вирішення проблемних ситуацій та вдалий захист роботи і відеоролика Катерина Гладкова зайняла почесне і символічне сьоме місце серед тридцяти претендентів з усієї України та була нагороджена сертифікатом і почесною грамотою за майстерність публічного захисту наукової роботи та відеоролика!

Вітаємо учасників олімпіади та їх наукових керівників з успішним захистом наукових робіт та бажаємо нових вдалих проектів.

Ольга Ілішова, асистент кафедри
соціальної педагогіки ІСПКО

На світлинах: робочі моменти
Всеукраїнської студентської олімпіади зі
спеціальності «соціальна педагогіка».


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print