Вітаємо Вікторію Кириченко

      У Національному драматичному театрі імені Івана Франка столичного Києва 17 травня ц. р.  відбулося офіційне закриття XVIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та нагородження переможців.

      Серед призерів цього престижного конкурсу – студентка 1 курсу гуманітарно-економічного факультету БДПУ Вікторія Кириченко, яка посіла 2-ге місце у вирішальному етапі. Вікторію нагородили премією, яку вручив народний депутат України 6-го скликання, керівник служби Голови партії «Батьківщина» Михайло Лівінський.

    Поїздка до столиці  знаменувалася приємними враженнями не тільки від нагороди, адже дівчині пощастило особисто познайомитися з відомими письменниками та політичними діячами Дмитром Павличком, Іваном Малковичем  Валерією Богуславською, Василем Василашком, які подарували Вікторії свої книги.
   Учора студентку щиро вітав ректор БДПУ, професор Ігор Богданов та всі учасники традиційної вівторкової наради у ректора (див. світлини).

     І ми приєднуємося до заслужених привітань нашої Вікторії та її наукового керівника Нелю Павлик із високим результатом та перемогою. Зичимо подальших творчих успіхів. Ми пишаємося тобою, Вікуся!

2 (1) bty

3 (1) IMG_20180521_184541

Тамара Макаренко,
декан гуманітарно-економічного факультету

Світлини з архіву факультету

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print