Вітаємо всіх на сторінках оновленого сайту БДПУ!!!!!

У святковий день – 1 вересня викладачі та студенти Бердянського державного педагогічного університету мали подвійне свято! Адже в цей день було представлено оновлену версію сайту БДПУ bdpu.org2.0. Адреса сайту не змінилася – http://bdpu.org . А сам сайт отримав новий, сучасний дизайн. Робота над сайтом тривала майже півроку. І цю роботу можна вже зараз оцінити. Деякі технічні моменти потребують незначного доопрацювання та виправлення, але це дрібниці у порівнянні з тим, що вже зроблено. Нова версія сайту відповідає сучасним трендам і представлена версіями як для персональних комп’ютерів, так і для мобільних пристроїв.

скрин

Над сайтом працювала команда талановитих та креативних випускників нашого університету факультету фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти:

дизайнер – Сергій Ковачов,

верстальник – Ірина Димова,

програміст – Олександр Узяков,

системний адміністратор – Анна Волканова.

Оновлена версія сайту була розроблена за ініціативи ректора БДПУ професора Ігоря Богданова, керували процесом викладачі та працівники нашого вишу:

проректор з науково-педагогічної роботи Вікторія Ліпич,

голова Ради молодих учених Яна Сичікова,

начальник інформаційного відділу Олег Сердюк,

доценти кафедри  комп’ютерних технологій в управлінні та навчанні й інформатики Наталя Кравченко і Максим Павленко.

Над деякими сторінками ще триває робота. Зокрема, скоро з’явиться можливість побачити зручне меню пошуку сайту, календар подій, галерею тощо. Крім того, профілі викладачів буде доповнено наукометричними показниками, а кафедри матимуть змогу розміщати на сайті свої новини та світлини.

Головне – це пам’ятати, що робота над сайтом  – це постійний динамічний процес, який триває весь час існування сайту  і ніколи не закінчується. Шановні колеги, запрошуємо вас розміщати цікаві та корисні матеріали на нашому сайті, адже це запорука розвитку та престижу нашого вишу. А сайт – це візитівка університету!

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print