Вітаємо Яну Сичікову з перемогою в конкурсі!

І знову на факультеті фізико-математичної і технологічної освіти БДПУ видатна подія! Доцент кафедри методики викладання фізико-математичних дисциплін та інформаційних технологій у навчанні Яна Сичікова здобула перемогу (2-ге місце) у конкурсі «Молодь і прогрес у раціональному природокористуванні-2015».

10715770 (1)

Робота «Наноструктуровані матеріали для суперконденсаторів як основа забезпечення енергоефективності та енергоощадності держави» була представлена в номінації «Енергоефективність, енергоощадність, екологічно чисті технології та збалансований розвиток суспільства». Пропонований проект направлено на розробку ефективних заходів забезпечення екологічної безпеки та енергетичної ефективності України. Отримання новітніх матеріалів, що можуть бути використані у якості сировини для створення систем накопичення енергії дозволить впровадити на більш ефективному рівні використання енергії. Без сумніву, такі розробки носять значну економічну, екологічну та соціальну цінність для розвитку не тільки державної енергетики, а й суспільства в цілому.

 коллаж

3 грудня 2015 р. на базі кафедри екології Навчально-наукового інституту Екологічної безпеки Національного авіаційного університету відбулося засідання підсумкового семінару І Всеукраїнського конкурсу «МОЛОДЬ І ПРОГРЕС У РАЦІОНАЛЬНОМУ ПРИРОДОКОРИСТУВАННІ-2015». Роботу семінару відкрили директор Навчально-наукового інституту Екологічної безпеки професор О. І. Запорожець та завідувач кафедри екології професор С. В.Бойченко, а також провідні викладачі кафедри екології.

У роботі семінару взяли участь фіналісти конкурсу (у фінал пройшло 28 робіт), представники 20 вищих навчальних закладів та науково-дослідних установ із різних регіонів України, зокрема з Києва, Львова, Харкова, Дніпропетровська, Дніпродзержинська, Житомира, Миколаєва, Херсона, Сум, Одеси, Бердянська, Кам’янець-Подільського, Умані тощо.

1 40

Загалом на семінарі було представлено 25 доповідей, що охоплювали широкий спектр тематик та надали семінару міждисциплінарного характеру.

Конкурсна комісія присудила дипломи І-ІІІ ступенів та грамоти учасників конкурсу, що вручались доповідачам разом з пам’ятними подарунками. Роботи переможців конкурсу рекомендовані комісією до публікації у фахових видання „Наукоємні технології” та „Екотехнології та ресурсозбереження”. Також основні результати науково-дослідних робіт будуть узагальнені та представлені у реферативному журналі на сайті конкурсу.

Під час перерви учасники семінару мали можливість продовжити обговорення представлених робіт та обмінятись контактною інформацією і враженнями від участі у семінарі.

На завершення роботи семінару завідувач кафедри екології професор С. В. Бойченко висловив подяку усім учасникам семінару та запросив до участі у ІІ Всеукраїнському конкурсі «МОЛОДЬ І ПРОГРЕС У РАЦІОНАЛЬНОМУ ПРИРОДОКОРИСТУВАННІ-2016», що запланований на осінь наступного року.

Також слово взяв професор Ф. Д. Нарійчук із Одеського національного політехнічного університету, відзначивши високий рівень організації конкурсу та наукову і практичну цінність конкурсних робіт.

Вітаємо Яну Сичікову з перемогою у конкурсі, бажаємо їй успіхів у науковій роботі, творчого натхнення й подальших перемог!

Наталя Сосницька,
завідувач кафедри методики викладання
фізико-математичних дисциплін та
інформаційних технологій у навчанні,
доктор педагогічних наук, професор
Світлини з архіву факультету

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print