Вітаємо з перемогою в олімпіаді зі спеціальності «Трудове навчання та технології» !!!

24-26 квітня 2018 року в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини проходив ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Трудове навчання та технології». До університету завітали студенти- із 28 закладів вищої освіти І–ІV рівнів акредитації.

Високопрофесійне журі, до складу якого ввійшли провідні науковці в галузі професійної та технологічної освіти, оцінювало рівень теоретичної та практичної підготовки майбутніх учителів, їх уміння розробляти план-конспект уроку, працювати з учнями, використовувати інтерактивні форми і методи навчання, інноваційні технології, реалізувати мету навчання.

Студенти зі всієї України демонстрували теоретичні знання із фахових дисциплін, проводили фрагменти уроків, захищали творчі проекти.

Наш університет представляли магістранти факультету фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти Лук’янчиков Андрій та Бунчук Елеонора. За результатами проведення олімпіади Лук’янчиков Андрій став володарем диплому ІІІ ступеня. Вітаємо з перемогою та бажаємо подальших творчих злетів!!!!

 2 3

1 4


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print