Вітаймо: Павло Захарченко – професор!

zh221 листопада 2013 року колегія Міністерства освіти і науки України присвоїла вчене звання професора кафедри «Економічна кібернетика і фінанси» Павлу Васильовичу Захарченку – доктору економічних наук, завідувачу кафедри економічної кібернетики і фінансів факультету економіки та управління БДПУ.

П. В. Захарченко працює в викладацькій сфері більше 30-и років. Областю його наукових інтересів є застосування методів і моделей нелінійної динаміки, теорії хаосу та катастроф для розв’язання складних економічних проблем. За час науково-педагогічної діяльності вчений опублікував 142 наукові та науково-методичні праці, серед яких – 11 одноосібних та колективних наукових монографій, підручників та навчальних посібників. Павло Васильович є співголовою оргкомітету постійно діючої Міжнародної науково-практичної конференції «Прогнозування соціально-економічних процесів».

Вітаємо ми, привітайте й ви його!

«Університетське Слово»

На світлині: професор Павло Васильович Захарченко


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print

Система OrphusЯкщо Ви знайшли помилку на сайті, просимо повідомити про це адміністратору. Виділіть текст з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter. Дякуємо!

About Олександр Степаненко

In The Name Of The Moon!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *