Вітання від майстрині Олени Савицької

Вишиванка – це наша національна гордість. Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті. За традицією вишита сорочка передавалася з покоління в покоління, з роду і рід як родинна реліквія.

У наші дні вишиванка – символ, який єднає українців незалежно від мови, якою вони спілкуються, і місця, де проживають.

У цей день виникає бажання привітати своїх рідних, колег та друзів з цим святом невеличкими подарунками, сколихнути їх серця та визвати океан емоцій. А найкращім подарунком стане виготовлена власноруч святкова листівка та розписний пряник.

Вперше пряник був випечений в Стародавньому Єгипті. Кухарі для аромату почали додавати різні прянощі та мед. Ось звідки сама назва «пряник», від слова «прянощі». Рецепт Єгипетських пряників поширювався по всьому світу, і перетворювався під культуру кухонь різних країн. А українські кондитери одягли цей смаколик у вишиванку, завдяки чому він став витвором мистецтва.

Подарунок – це приємна та добра традиція – пригощати рідних і друзів. Враження від свята та часу, проведеного разом, залишаються надовго та зігрівають теплом спогадів.

Тож створіть свою незабутню солодку мить – розпишіть пряник для рідних та друзів, будьте з Україною у серці!

Режисер і оператор – доцент кафедри професійної освіти, трудового навчання та технологій Павло БУЯНОВ За інформацією кафедри ПОТНТ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print

Один коментар до “Вітання від майстрині Олени Савицької”

  1. Олена Станіславівна – гордість нашої кафедри! Пишаємось Вами!!

Коментарі закриті.