Вітання найкращим волонтерам області

Вітаємо Наталю Рибнікову,  Михайла Люсова та Анастасію Тургенєву – наших переможців-волонтерів обласного конкурсу «Zaporizhzhia Volunteer Awards»! Нових Вам звершень і наснаги творити добрі справи!

Щорічно, 5 грудня відзначається один з міжнародних днів Організації Об’єднаних Націй – День волонтерів. Цей день став  святом і для здобувачів вищої освіти зі спеціальності «Соціальна робота» – членів волонтерського загону «Палітра добра», який діє під керівництвом викладачів кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти (керівники – к.п.н., доц. Тургенєва А. О., Петровська К. В.).

Традиційно, 5 грудня волонтери не тільки вітають один одного з професійним святом, але й підбивають підсумки своєї активної діяльності за рік.

У Запорізькій області при обласному центрі молоді щорічно відбувається нагородження кращих волонтерів «Zaporizhzhia Volunteer Awards». Цей захід проводиться спільно з управлінням молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації з метою популяризувати волонтерство, розповісти про можливості, які існують не лише в Україні, але й у світі, виокремити найкращих і побудувати з активістами плани волонтерського руху в майбутньому.

Волонтери з числа здобувачів вищої освіти зі спеціальності «Соціальна робота» кожного року виборюють перемоги у різних номінаціях. Не виключенням став і цей рік. Наталя Рибнікова і Михайло Люсов – студенти 3-го курсу стали переможцями серед кращих із кращих волонтерів у Запорізькій області у двох номінаціях: «За волонтерську роботу з людьми похилого віку та людьми з обмеженими можливостями» і «За волонтерську роботу з молоддю та популяризацію здорового способу життя». Нагороду отримала й викладач кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти – Анастасія Тургенєва (керівник волонтерського загону «Палітра добра») у номінації за «За волонтерську роботу у сфері дозвілля та розвитку дітей».

Вітаємо наших переможців і безмежно Вами пишаємося! Адже Ваше серце відкрите для добрих справ! Нових Вам звершень і перемог!

І головне пам’ятаємо – добро починається з кожного з нас, з кожної корисної справи і навіть доброї посмішки!

 20181212_163518 fotolia_54598109_subscription_xxl

 volonteryi 90846

 

Анастасія Попова,
старший викладач кафедри соціальної роботи
та інклюзивної освіти, к.п.н.
Світлини з архіву кафедри

 

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print