Вітання з чудовим захистом

Колектив факультету фізико-математичної, комп'ютерної та технологічної освіти і Рада молодих учених факультету щиро вітають колегу, асистента кафедри професійної освіти Сергія Онищенка із успішним захистом кандидатської дисертації за темою «Формування професійної компетентності майбутніх учителів технологій в процесі вивчення дисциплін циклу машинознавства» (спеціальність 13.00.04– теорія і методика професійної освіти) та його наукового керівника, кандидата педагогічних наук, доцента Юлію Бєлову.

nahrazhdenye-2

Захист відбувся учора, 31 травня, під час засідання спеціалізованої вченої ради К 18.092.01 в Бердянському державному педагогічному університеті.

Сергій Вікторович вже давно зарекомендував себе як справжній науковець. Його доробок складає близько 100 наукових публікацій, 9 навчальних посібників тощо. Він є виконавцем держбюджетного дослідження молодих учених «Наноструктуровані напівпровідники для енергоефективних екологічно безпечних технологій, що підвищують рівень енергозбереження та екологічної безпеки урбосистеми». Неодноразово отримував гранти. Він очолює Раду молодих учених факультету фізико-математичної, комп'ютерної та технологічної освіти.

_DSC3733

Зичимо Сергію Вікторовичу подальших наукових пошуків, кар’єрного зростання та нових ідей.

 

Колектив факультету фізико-математичної, комп'ютерної та технологічної освіти
Рада молодих учених факультету ФМКТО

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print