Вітання зі стажування

З 19 по 25 листопада ц.р. доценти кафедри прикладної психології та логопедії факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти БДПУ Ганна Лопатіна, Ольга Сербова та Наталя Цибуляк взяли участь у проекті «Інструменти підтримки мобільності науковців у фінансовій перспективі ЄС на 2014-2020 роки», організаторами якого стали Фундація Central European Academy Studies and Certifacation (CEASC), Польща у співпраці з вищою школою оздоровчої освіти і суспільних наук (WSEZiNS), у місті Лодзь, Республіка Польща.

15203261_1613385375630516_5537646916612122959_n

У рамках цього проекту викладачі отримали теоретичні знання та практичні навички з таких тем: трирівнева система вищої освіти та кваліфікаційні рівні європейського освітнього простору, їх порівняльний аналіз з українськими відповідниками; рівні та засади визнання українських освітніх документів у європейському освітньому просторі; проектний підхід в організації навчального процесу в європейських університетах; формування навчальних планів із застосуванням проектного підходу; академічна мобільність студентів та науковців через використання спеціалізованих фондів ЄС; робота над власними обмінними навчальними та дослідницькими проектами, фінансованими з джерел ЄС.

20161124_122808 (1)

Під час навчальних сесій набули безцінний досвід та гідно представили наш університет. Завдяки злагодженій роботі команди організаторів встигли все, навіть, відвідати екскурсії та побачити чудові краєвиди одного з найбільших міст Польщі – міста чотирьох культур – Лодзь.

По завершенні стажування отримали сертифікати та величезне задоволення від спілкування з колегами з різних ВНЗ України.

«Університетське Слово»
Світлини з архіву кафедри
прикладної психології та логопедії ФДССО

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print