Візерунки майбутньої долі

…Чим швидше весна якнайповніше вступає в свої права, тим більше починають хвилюватися випускники наших шкіл: куди все-таки піти далі вчитися? І тут у пригоді стають, окрім інтернетно-бігбордно-газетних захоплюючих запрошень, їхні живі, по-справжньому щирі та привітливі зустрічі з тими, хто вже готовий прийняти кожного до щасливої студентської родини. Саме тут фантазіям немає меж!

У цьому змогли переконатися сьогодні, 2-го квітня, учні випускних класів другої та четвертої Бердянських ЗОШ, завітавши до факультету фізико-математичної і технологічної освіти БДПУ на майстер-клас «Магія бісеру» та виставку декоративно-прикладної творчості студентів факультету (див. світлини).

Ініціатором майстер-класу виступили викладачі кафедри теорії та методики технологічної та професійної освіти (завідувач – Ольга Рогозіна) при активній підтримці декана факультету, кандидата педагогічних наук, доцента Андрія Малихіна, який щиро привітав майбутніх абітурієнтів, запросивши кожного стати студентом факультету. Завідувач підготовчого відділення університету Людмила Костенко коротко ознайомила учнів із принадами факультетського життя…

Майстер-клас розпочала й провела викладач кафедри Олена Савицька, яка вміло та вправно розповідала й показувала, як народжуються красиві та привабливі витвори бісерного мистецтва. Студенти 4-го курсу напряму підготовки «Технологічна освіта» представили власні тематичні презентації на тему «Бісерування як вид декоративно-ужиткового мистецтва», а виставку студентських робіт організував старший викладач кафедри Сергій Сиващенко (див світлини).

Майстер-клас проводився з метою профорієнтаційної роботи серед майбутніх випускників загальноосвітніх шкіл та залучення їх до вибору професії вчителя трудового навчання (технологій).

…Під час майстер-класу школярі з задоволенням брали до рук голки, нанизуючи на них різноколірні бусинки, щоби вмонтувати в майбутню картину свої перші власноручні штрихи. А в умах, напевно, вже яскравіше вимальовувалися візерунки майбутньої своєї долі. Долі, тісно пов’язаної з Бердянським державним педагогічним університетом.

…У планах керівництва факультету – ціла низка цікавих заходів, що проходитимуть під час місячника профорієнтаційної роботи в формі Днів відкритих дверей. Скажімо, 23-го квітня викладачі та студенти кафедри методики викладання фізико-математичних дисциплін та інформаційних технологій у навчанні проведуть для потенційних абітурієнтів «Фізико-математичний вечір»…

Ольга Рогозіна,
кандидат педагогічних наук, доцент,
завідувач кафедрою теорії та методики технологічної
та професійної освіти БДПУ

Світлини Олександра Степаненка


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print