Володимир Мостовий: «Якщо ви займаєтеся пропагандою чи PR – ви вже не журналіст»

13 жовтня ц. р. в конференц-залі БДПУ відбувся семінар «Стандарти журналістики в умовах військового конфлікту» за підтримки програми «Матра» Міністерства закордонних справ Нідерландів та Академії української преси.

Спікер – Володимир Мостовий – голова Комісії з журналістської етики та засновник газети «Дзеркало тижня» з присутнім йому гумором розповідав студентам-журналістам про різницю журналістської етики під час військових дій та у мирний час, про завдання медіа на війні та про особливості роботи з джерелами інформації. Досить детально Володимир Павлович роз’яснював роль журналіста та його головну функцію у військових конфліктах: «Під час війни пропаганда потрібна, але нехай цим займаються пропагандисти, а журналіст повинен подавати об’єктивну інформацію».

Студентам-журналістам також презентували навчальні посібники «Репортаж» німецького дослідника журналістики Міхаеля Халера за редакцією Валерія Іванова. Загалом захід був насичений гумором, практичними прикладами з національних і міжнародних ЗМІ  та щирою зацікавленістю студентів.

Юлія Барно,
студентка-журналістка БДПУ
Світлини автора

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print