Volunteer Management Camp –

одноденний форум для координаторів волонтерів, представників організацій громадянського суспільства та всіх зацікавлених у розвитку волонтерського руху в Україні проходив минулої суботи, 1 грудня, у столичному Києві.

    На першому українському волонтерському форумі після двохетапного відбору учасників громадську організацію «Урбаністичні ініціативи» та студентську раду БДПУ представляла студентка 1 курсу магістратури гуманітарно-економічного факультету Марія Тохтамиш – голова волонтерського сектору студради БДПУ.

    На заході учасники дізналися про практики ефективної роботи з волонтерами та популяризації волонтерського руху в Україні, а експерти поділилися досвідом роботи у сфері волонтерського менеджменту. Віталій Дейнега – засновник благодійного фонду «Повернись живим», поділився своїм баченням стану волонтерства в країні. Програма форуму пройшла у форматі панельних дискусій, після яких, на кава-брейку можна було поспілкуватися не тільки з практикантами форуму, а й зі спікерами, такими як Анна Бондаренко (засновниця Ukrainian Volunteer Servicе), Юлія Парко (фонд «Життєлюб»), Юрій Савко  («Волонтери ООН в Україні») та іншими.

    Загалом було 70 практикантів та понад 30 спікерів зі всієї України. Це був дуже емоційний день насичений новими знайомствами, знаннями та контактами.

unnamed (1) unnamed (2)

unnamed unnamed3 unnamed

 

«Університетське Слово»

(за матеріалами та світлинами
учасниці форуму Марії Тохтамиш)

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print