Вперед до професії соціального педагога

Протягом 2015-2016 навчального року студенти 403 групи спеціальності «Соціальна педагогіка» мали можливість поповнити та вдосконалити набуті знання, закріпити алгоритми професійної діяльності, сформувати навички вирішення конкретних проблем клієнтів у максимально наближених до реальних умов ситуаціях,  впевнитися у правильному виборі професії моделюючи різноманітні проблемні ситуації під час вивчення курсу «Технології соціально-педагогічної роботи».

фото2

Моделювання професійної діяльності соціального педагога в конфліктних та проблемних ситуаціях – один із важливих кроків у здобутті необхідного багажу знань та досвіду практичної роботи. Уже в стінах університету студент вчиться аналізувати, робити прогноз, підбирати ефективні способи професійного реагування та роботи задля допомоги клієнту. Тематика моделювання охоплювала всі актуальні соціально-педагогічні проблеми: тактики управління вирішенням конфліктів в учнівському середовищі, подолання різних видів залежностей (алко-нарко-інтернет залежності), організація профілактики девіантної поведінки, захист прав неповнолітніх, робота «Дамського клубу» за різним спрямуванням, діяльність консультпунктів з різноманітних питань.

фото4

Така форма навчальної роботи дозволила нам по-новому подивитися на тяжку, але соціально важливу діяльність соціального педагога. Цікава та навчальна форма проведення, позитивні емоції, вільний вибір сюжету, способів та методів реалізації, можливість апробувати себе в ролі соціального педагога, практичного психолога, захисника прав неповнолітніх,  проявити акторський та професіональний хист сприяли тому, що моделювання завжди проходило в діловій та сприятливій атмосфері. Модератор занять – кандидат педагогічних наук, доцент Наталя Миколаївна Захарова аналізувала найменші дрібниці нашої роботи задля мінімізації подальших професійних ризиків та помилок, надавала рекомендації для правильної організації, ділилася досвідом.

Ми хочемо працювати соціальними педагогами!

Студенти 403 групи
факультету дошкільної, 
спеціальної та соціальної освіти.


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print

Система OrphusЯкщо Ви знайшли помилку на сайті, просимо повідомити про це адміністратору. Виділіть текст з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter. Дякуємо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *