Впевнена перемога Сергія Бандурова

До Міжнародного Дня студента, який відзначається сьогодні, у Запорізькій обласній державній адміністрації проходило  урочисте нагородження переможців обласного конкурсу «Студент року 2015». На церемонії нагородження кращих студентів області з нашого університету  перебувала делегація з 17 студентів на чолі із керівником групи – провідним фахівцем з виховної роботи БДПУ Анеттою Омельченко.

DSC_0272

«Студент сьогодні – це всебічно розвинена особистість, яка вміє знаходити нестандартні рішення, бути активним та ініціативним, проявляти свій патріотизм, будувати сучасне розвинене громадянське суспільство. Саме такі студенти навчаються у вишах нашого рідного краю», – виголошували ведучі свята.

Привітати цвіт студентства обласних вишів та переможців конкурсу прийшли: голова облдержадміністрації Григорій Самардак, начальник Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації Наталія Власова, ректори запорізьких вишів, знамениті спортсмени, волонтери, учасник АТО, тобто  відомі люди у своїх галузях, які й вручили нагороди переможцям у  номінаціях.

DSC_0292 DSC_0312

На  конкурс у цьому році було подано 76 презентацій, серед яких відібрано 12 найкращих. Крім цього, було започатковано дві нові номінації: «Студент – староста року» та «Кращий студент року вищого навчального закладу І-ІІ рівнів акредитації». А наш студент факультету фізико-математичної та технологічної освіти Сергій Бандуров впевнено переміг у номінації «Студент – учений року». Він отримав Грамоту та грошову винагороду.

Вітаємо переможця!

«Університетське Слово»
(за матеріалами Анетти Омельченко)

Світлини Дар`ї Калюжної


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print