Впевнений старт!

На початку грудня ц. р. розпочав роботу Молодіжний клуб, який було створено в рамках проекту «Молодь для молоді: знай свої права – змінюй життя», за підтримки Міжнародної благодійної організації «Партнерство «Кожній дитині» за фінансової підтримки Посольства Фінляндії в Україні та благодійників платформи GlobalGiving.

Image-3

Робота Молодіжного клубу будується за програмою «Як стати успішним». Засновниками стали студенти спеціальності «Соціальна педагогіка» Інституту соціально-педагогічної та корекційної освіти – Тетяна Будник та Антон Сердюченко, які пройшли підготовку за тренінговою програмою «Основи тренерської майстерності» (м. Київ). Координація роботи клубу здійснюється викладачами кафедри соціальної педагогіки Катериною Петровською та Анастасією Тургенєвою.

Image-2

 

Метою програми є мотивувати молодих людей до пізнання самих себе та інших, спонукати до усвідомленого життєвого вибору та відповідального ставлення до власного життя, розвивати навички та вміння, необхідні для повноцінної соціальної інтеграції та успішного самостійного життя. Програма містить шість модулів («Я – індивідуальність», «Я, ми, вони», «Я і кохана людина», «Я і професія», «Я – господар свого життя», «Я і соціальні права»).

Реалізація програми передбачає тематичні заняття (моделювання ситуацій, рольові ігри, робота в групах, дискусії, психогімнастичні вправи, психодіагностичні тести та ін.);  зустрічі з цікавими людьми; відвідування кінотеатру, арт-кафе; подорожі та багато іншого, що буде наснажувати учасників до активності та відповідальності.

Image-0

Засідання Молодіжного клубу будуть проходити кожного четверга о 13:20 в 5Б корпусі.

Запрошуємо всіх бажаючих до вступу в клуб!

Сподіваємось, що діяльність клубу покращить життєві навички студентів, навички фасилітації та лідерства, підвищить компетенцію щодо реалізації соціальних прав, сприятиме формуванню активної громадської позиції.

За більш детальною інформацією ви можете звернутися за телефоном: 066-054-90-24  – Тетяна Будник.

Катерина Петровська, Анастасія Тургенєва,
викладачі кафедри соціальної педагогіки
На фото: робочі моменти заняття
Фото з архіву інституту


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print