Враження та пропозиції учасників всеукраїнської студентської олімпіади

17 травня, у рамках тижня технологічної та професійної освіти, кафедрою професійної освіти, трудового навчання та технологій було проведено  захід з підведення підсумків Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності  «Трудове навчання та технології».

Зі своїми враженнями та пропозиціями поділилась к.п.н., доцент Даннік Л.А.

Підготовка команди факультету фізико-математичної, комп’ютерної  та технологічної освіти  та її підсумковий результат (диплом III ступеня – Андрій Лук’янчиков )  у фаховій олімпіаді надали змогу підвести підсумки роботи з викладання фахових дисциплін на кафедрі   та визначити шляхи удосконалення освітнього процесу.

         Члени кафедри професійної освіти, трудового навчання та технологій ознайомилися з  шляхами інноваційного оновлення освітньої діяльності, критеріями вибору інноваційних педагогічних технологій при підготовці майбутніх фахівців технологічної освіти; розробили стратегічні шляхи вдосконалення системи підготовки студентів до участі в олімпіадах.

Зробили акцент на те, що підготовку студентської олімпіади бажано здійснювати із залученням  всіх провідних  практичних фахівців кафедри, що надає змогу студентам отримати не тільки глибокі теоретичні знання, але й значний практичний досвід.

1 2

За матеріалами кафедри професійної освіти, трудового навчання та технологій

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print