Вроцлавське продовження проекту QUAERE

21-23 лютого 2018 р. у Вроцлавському університеті науки і технології (Польща) відбулась чергова робоча зустріч проекту «Система забезпечення якості освіти в Україні: розвиток на основі європейських стандартів та рекомендацій» (QUAERE), що реалізується у рамках програми Еразмус+ Європейського Союзу.

Зустріч була присвячена обговоренню нагальних питань реалізації проекту, включно із отриманням обладнання, а також розробці Моделі системи внутрішнього забезпечення якості освітньої діяльності та вищої освіти у ЗВО.

Важливою складовою зустрічі стала підготовка site visits до українських університетів-партнерів проекту. Нагадаймо, що в БДПУ в рамках цього візиту міжнародною групою експертів буде перевірятись спеціальність «Історія та археологія».

Між іншим, бердянські історики під час поїздки до Вроцлава змогли відвідати місцевий архів (Archiwum Państwowe we Wrocławiu), де знайшли вельми цікаві документи в продовження своєї книги «Британський консул і промисловець Джон Грієвз». З’ясувалось, що саме у Вроцлаві (тоді – німецькому Бреслау) наприкінці 1874 р. народилась перша дитина майбутнього британського консула в Бердянську, донька Клеопатра. В архіві було знайдено її свідоцтво про народження із підписом Джона Грієвза. Більше того, було з’ясовано, за якою точно адресою Грієвз із родиною мешкав у Вроцлаві, і що саме із Вроцлава він і перебрався до Бердянська.

фото Вроцлав

Ігор Лиман,
координатор міжнародної діяльності БДПУ

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print