Все – для бажаних гостей

16-го квітня Бердянський державний педагогічний університет традиційно відкрив свої двері для майбутніх абітурієнтів, щоби в черговий раз наочно продемонструвати випускникам шкіл переконливі  переваги навчання саме в БДПУ.

1 3

У холі головного корпусу  представники інститутів та факультетів радісно презентували свої надбання та ділились з гостями цікавою інформацією про навчання, студентське життя тощо.

2

Об одинадцятій годині  майбутніх абітурієнтів запросили до актової зали для цікавої розмови та невеликого концерту .

У залі з самого початку панувала атмосфера свята. Перше слово було надано проректору з науково-педагогічної роботи університету, кандидату фізико-математичних наук, доценту Ігорю Рогозіну. Ігор Вікторович розповів про переваги навчання в БДПУ, побажав майбутнім абітурієнтам “легкого” ЗНО та запросив на навчання до нашого університету.

4

Відповідальний секретар приймальної комісії БДПУ, старший викладач Марія Скурська ознайомила майбутніх абітурієнтів із основними положеннями вступної компанії.

Концертну програму розпочали студенти  Інституту психолого-педагогічної освіти та мистецтв з  хореографічною композицією «Каяття» (постановник – магістрантка ІППОМ Діана Коріневич). Приємно вразили артисти ансамблю «Гармонія» (керівник – Інна Пащенко), які виконали «Попурі на тему українських пісень». А  студенти-хореографи виконали запальний естрадний танок «Бугі-вугі» (керівник – магістрант ІППОМ Володимир Дягілєв)…

5 6 7

Після завершення урочистої частини представники інститутів та факультетів чекали на абітурієнтів в аудиторіях головного та інших корпусів університету для подальшого спілкування стосовно навчання в БДПУ.

Антон Сердюченко,
студент ІСПКО, кор. «УС»
Світлини з архіву Студентського клубу БДПУ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print