Всебічно впроваджуючи екологічне виховання серед молодого покоління…

У багатопрофільній гімназії №2 15 березня ц. р. відбулась екологічний захід на тему «Азовське море. Проблеми сьогодення», присвячений проблемам Азовського моря та залученню молоді до екологічних проблем сьогодення.

До конференції долучився козацький рій гімназії «Нащадки козаків», який у рамках «Доброго діла» звернув увагу мешканців міста та учнів гімназії на екологічні проблеми рідного міста та особливо – Азовського моря, що посідає  унікальне місце серед 63 морів світу.

У конференції брали участь: кандидат біологічних наук, доцент, викладач БДПУ – Віталій Гнатюк, директор гімназії №2 Наталія Данилова, заступники директора з навчально-виховної роботи Служава Л. О. і Куватова Л. М., вчитель біології та екології Акульшина О. М., вчитель географії Поданьова Т. П., вчитель зарубіжної літератури Соколова О. Ф., вчитель математики Назаренко Т. П. та учні 9-х і10-х класів.

Учні доповідали про екологічний стан Азовського моря, яке сьогодні потерпає від антропогенної діяльності, та представляли власні проекти екологічних досліджень:

«Флора Азовського моря» – учні 10 класу Самишкін Данило і Микитюк Христина;

«Іхтіофауна Азовського моря та її зміни» – учні 10 класу Петров Руслан та Селіверстов Ігор;

«Екологічні проблеми Азовського моря та узбережжя» – учні 9-Б класу Рой Костянтин та Руда Дар’я;

«Шляхи вирішення екологічних проблем Азовського моря» – учні 9 класу Крот Данило і Бойко Орина.

Також із доповіддю про «Екологічний стан Бердянська та Азовського моря» виступив еколог Віталій Гнатюк, комплексно представивши екологічні проблеми міста та моря, які безпосередньо впливають на стан навколишнього середовища усього регіону, запропонував низку заходів для подоланню цих проблем.

Море завжди надихає на добре, прекрасне, вічне. Воно на­снажує здоров’ям не лише тіло, а й душу, даруючи спокій та затишок. Саме тому надзвичайно важливо дбати про екологічний стан навколишнього середовища та всебічно впроваджувати екологічне виховання серед молодого покоління, адже саме нам, і особливо їм, продовжувати нелегку боротьбу з безвідповідальністю і байдужістю людства щодо виснаження та забруднення природи, аби врятувати та відновити її на благо власного життя, здоров’я та процвітання майбутніх поколінь.

 2. Загальне фото учасників 

3. Ведуча вчит. біології 4. Проекти учнів 1

5. Проекти учнів 2 6. Проекти учнів 3 

1. Азовське море. Проблеми сьогодення 7. Шляхи подолання екологічних проблем

«Університетське Слово»
(за матеріалами та світлинами колективу  
багатопрофільної гімназії №2
та В. Гнатюка (БДПУ)


Поділитися:

  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Blogger
  • Мой Мир
  • Одноклассники
  • Print
  • RSS
comments powered by HyperComments

Система OrphusЯкщо Ви знайшли помилку на сайті, просимо повідомити про це адміністратору. Виділіть текст з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter. Дякуємо!