Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

Впродовж двох днів 18 та 19 квітня 2019 року кафедра дошкільної освіти факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти приймала гостей з усіх куточків України. В рамках проведення другого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт було презентовано 12 найкращих наукових досліджень. Комісія, до складу якої увійшли поважні компетентні доктори педагогічних наук, професори різних закладів вищої освіти України (І. М. Дичківська – Рівненський державний гуманітарний університет, В. М. Кушнір – Уманський державний педагогічний університет імені П. Тичини, О. А. Гнізділова – Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка, Л. І. Казанцева, Л. І. Зайцева, І. Г. Улюкаєва – Бердянський державний педагогічний університет) обговорювала та дискутувала з учасниками з приводу їхніх досліджень, щоб об’єктивно розподілити місця між учасниками.

Для конкурсантів та їх наукових керівників було підготовлено програму ознайомлення з нашим університетом та містом. Родзинкою стала «Наукова кав’ярня», у якій учасники мали можливість поспілкуватися та подружитися. Цьогоріч своєрідним талісманом другого туру стала мудра сова, яка створювала атмосферу наукового затишку. Ще однією приємною дрібничкою стали передбачення-побажання на стаканчиках з кавою, а зняти напругу перед виступами допомогла жива музика. Екскурсія ж оновленими корпусами  університету вразила гостей.

Радіємо за нашу студентку 4 курсу Маргариту Войнікову, яка отримала диплом першого ступеня та вітаємо її наукового керівника, доктора педагогічних наук, професора Ларису Зайцеву.

 

Асистент кафедри дошкільної освіти Л. Мороз-Рекотова
Світлини з архіву кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print