Всеукраїнський тренінг у Вінниці: передовий досвід роботи з молоддю

21–24 листопада Департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької обласної державної адміністрації провів Всеукраїнський тренінг з метою виконання програми «Молодіжний працівник».

У рамках реалізації зазначеної програми захід передбачав набуття учасниками тренінгу навичок та компетентностей поза системою освіти шляхом неформальної освіти. У програмі брали участь представники навчальних закладів та інститутів громадянського суспільства, які працюють з молоддю, а також державних службовців, відповідальних за реалізацію державної політики у молодіжній сфері на всеукраїнському, місцевому, регіональному рівнях,

За результатами конкурсного відбору серед тих, хто раніше успішно пройшов Базовий тренінг Програми «Молодіжний працівник», організатори Всеукраїнського тренінгу обрали 20 осіб з усієї України. Конкурс становив 6 осіб на місце. До участі в тренінгу була запрошена і наша доцентка кафедри економіки, підприємництва та фінансів, к.е.н. Тетяна Петрівна Несторенко.

Під час тренінгу учасники обговорили питання ефективної організації молоді для вирішення важливих соціальних проблем, дізналися, як запобігти вигоранню учасників проектів, поглибили знання з раціонального використання обмежених ресурсів для досягнення кращого результату.

Учасників тренінгу приємно вразило місце проведення заходу – молодіжний центр «Квадрат», який був створений як вільний простір у центрі Вінниці для продукування та реалізації бізнес-ідей, творчих, наукових, соціальних та громадських ініціатив. У приміщенні молодіжного центру є лекторії, лабораторія з різноманітним обладнанням, зокрема й 3D-принтерами (на світлині), коворкінг-зона, студія звукозапису, майданчик для створення онлайн радіо і телебачення та проведення різноманітних заходів. Усім цим молодь Вінниччини може користуватися безкоштовно, адже фінансування здійснюється із обласного бюджету!

За матеріалами гуманітарно-економічного факультету

Світлини: Тетяна Несторенко


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print