Всеукраїнський марафон любові до української мови

У День української мови та писемності,  який традиційно відзначають 9 листопада, студенти нашого університету залучилися до Всеукраїнського марафону, який проходив з ініціативи Глухівського національного педагогічного університету ім. Олександра Довженка.

Студенти Інституту психолого-педагогічної освіти та мистецтв під керівництвом кандидата філологічних наук, доцента Марії Греб підготували виступи,  під час який демонстрували могутню силу слова та любов до рідної мови. Свою майстерність у декламуванні українських віршів проявили студенти Тетяна Мухіна, Ілона Чернишова, Анна Дресвяннікова, Олекісй Бойко. Майстерністю авторської поезії «Мові» поділилася з присутніми поділилася студентка Ірина Очигава.

Окрім нашого університету до марафону залучилися: Київський університет імені Бориса Грінченка, Луганський національний педагогічний університет, Глухівський національний педагогічний університет ім. О. Довженка та  Корсунь – Шевченківський педагогічний коледж.

Такі заходи дають можливість талановитій університетській молоді не лише реалізовувати творчі здібності, але зберігати та розвивати культуру та  українську мову.

Юлія Барно,
студентка-журналістка БДПУ

Світлини автора


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print