Вшанували героя

Сьогодні, 10 лютого, о 13 годині студенти першого курсу  Інституту філології та соціальних комунікацій БДПУ на чолі з кураторами відвідали музей «Подвиг» з приводу 110-ї річниці з дня народження героя Радянського Союзу Дмитра Григоровича Чубаря.

7

Ведучою заходу була Ярослава Воробйова, яка після вступного слова про нинішні трагічні події на Сході, познайомила аудиторію з Любов’ю  Сергієнко – пенсіонеркою-волонтеркою, нагородженою Почесним орденом міста та Почесною медаллю «За великий внесок у розвиток міста Бердянська». Любов Гаврилівна подарувала музею прапор, отриманий від полку «Азов».

8

Друга частина заходу була присвячена безпосередньо Дмитрові Чубарю. До початку Другої світової війни Дмитро Григорович працював у риболовному колгоспі ім. Леніна. Пізніше вже під час бойових дій був удостоєний звання майора та начальника політвідділу 69-ої танкової бригади 3-ої Гвардійської танкової армії. Свого часу донька героя Раїса передала до музею сімейні фотографії, воєнний квиток та зошит спогадів батька під час дій на фронті, котрі були представлені всім присутнім у залі.

1 3

На ювілейну річницю пам’яті героя був запрошений його племінник – Віктор Чубар, який розповів про дядька, як про члена родини, а не лише як про історичну постать. «Це була дуже проста людина, далека від марнославства», – згадував він.

4

Серед присутніх був і голова міської ради інвалідів ДСВ та ЗСУ Микола Філімонов, котрий розповів про внесок волонтерських організацій в розвиток подій на Сході. Він подякував університетській волонтерській організації «Наші атланти», зокрема, Анетті Омельченко та Степану Гериліву за допомогу воїнам, котрі мужньо захищають Україну в зоні АТО. Микола Іванович закінчили свій виступ настановчими словами, адресованими студентам : «Гарно навчайтесь, аби в нашому місті було якомога більше кваліфікованих професіоналів, котрі гідно би представляли Бердянськ».

5

Наостанок заходу Ярослава Воробйова  підбила підсумки, наголосивши на тому, що студенти мають вивчати історію рідного краю та знати подвиги своїх пращурів.

Юлія Коверга,
Едуард Карнаух (фото),
студенти-практиканти
«Університетського Слова»


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print