Вшанували рідне слово

Сьогодні, 9 листопада, в стінах БДПУ відбулося традиційне дійство – святковий  концерт "Бринить, співає наша  мова…", приурочений Дню української писемності та мови, організований кафедрою української мови та методики викладання фахових дисциплін факультету філології та соціальних комунікацій БДПУ. Цього року мала актова зала університету зібрала гостей, аби привітати їх із національним торжеством та потішити гостей розважальною концертною програмою.

DSC_0236 DSC_0246

Мета заходу: виховувати інтерес до рідного слова як неоціненного духовного багатства, в якому живе народ, передає з покоління в покоління мудрість і славу, культуру і традиції.

DSC_0251 DSC_0278

У підготовці заходу активну участь узяли студенти факультету філології та соціальних комунікацій БДПУ Олексій Савчук, Наталя Гречко, Каріна Жигула, Анастасія Єсіпова і студенти факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв Дар’я Ілікчиєва, Кирило Азаров, Дар’я Ангеловська.

DSC_0307 DSC_0335

Увага студентів була акцентована на думці, що мова – своєрідна візитна картка кожної людини, за якою судять про її освіченість, ерудицію, начитаність. Знання мови потрібні кожній людині в її повсякденному житті – без них не можна глибоко збагнути почуте або прочитане, вправно користуватися рідним словом.

DSCN2493 DSCN2503 DSCN2524 DSCN2526

Родзинкою свята стали виступи народного ансамблю народної пісні «Золотий гомін» (керівник – Олена Бузова), солістки зразкового театру естрадної пісні  «Овація» Надії Глазової, ансамблю ложкарів «Джерельце» та учнів 1 класу Бердянської спеціалізованої школи № 16.

Щира подяка всім шанувальникам рідного слова, хто долучився до проведення щорічного урочистя.

Еліна Олійник,
кандидат філологічних наук,
доцент кафедри української мови
та методики викладання
фахових дисциплін ФФСК
Світлини Дар`ї Калюжної
та редакції


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print

Система OrphusЯкщо Ви знайшли помилку на сайті, просимо повідомити про це адміністратору. Виділіть текст з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter. Дякуємо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *