Вшанували захисників і їх безкорисливих помічників

Сьогодні, 5 грудня, напередодні Дня Збройних Сил України та в Міжнародний День волонтера в міському Центрі культури і дозвілля  “Софіт” Бердянської міської ради пройшли урочисті збори та святковий концерт із вшануванням мужності та героїзму захисників суверенітету і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, віддання шани та поваги їхнім безкорисливим помічникам – волонтерам.

DSCN2700 DSCN2731

Присутніх у залі військовослужбовців і ветеранів Української армії, волонтерів, представників бердянської молоді, громадськості та гостей міста привітав міський голова Володимир Чепурний, вручивши згодом найгіднішим військовим і найактивнішим волонтерам цінні подарунки від міської влади. Із привітаннями також виступив голова Бердянської райдержадміністрації Роман Молодецький, який вручив військовослужбовцям Грамоти та Подяки.

DSCN2742

Серед відзначених міським головою були й університетські «нашоатлантівці» Анетта Омельченко, Софія Філоненко та Наталя Фуклєва. Анетта Іванівна, в свою чергу, вийшовши на сцену, щиро здоровила присутніх, бажала всім нам миру, а найактивнішим трудівницям, які щоденно ось уже другий рік виготовляють маскувальні сітки і незмінному нашому соратнику в волонтерських справах Павлу Порохні вручила Грамоти.

Приємно, що в створенні, веденні та й у самій концертній програмі брали активну участь викладачі та студенти БДПУ (див. світлини).

 

DSCN2718 DSCN2720 DSCN2721 DSCN2737

DSCN2694 DSCN2697 DSCN2709 DSCN2716

 

«Університетське Слово»
Світлини редакції


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print