Всі насолоду мали від «Осіннього балу»

   Сьогодні, 30 листопада, в малій актовій залі БДПУ проходив довгоочікуваний «Осінній бал – 2017», де захоплююче продемонстрували свої таланти студенти-журналісти 1, 2 і 4 курсів факультету філології та соціальних комунікацій. Організували ж свято кафедра соціальних комунікацій та студентський деканат ФФСК.

Згодом один із організаторів свята –  доцент кафедри соціальних комунікацій Людмила Кондакова прокоментувала нинішнє сценічне дійство: «Студенти дуже люблять українську мову! Поезія, пісні, сценки і навіть гумор – все рідною мовою. Учасники дуже талановиті, а їх творча професія «журналістика» допомагає їм розкривати свій потенціал. Хотілось би висловити влячність за допомогу старостам Валентині Ектовій, Ангеліні Кружковій та Валерії Чорній».

Глядачам було представлено: сценку «Чаювання» з казки  Льюїса Керролла «Аліса в країні чудес», п’єсу Олексія Коломійця «Фараони», романтичні та чутливі танці, декламування віршів та чудові пісні. Публіка особливо відзначила п’єсу «Фараони», зустрівши її бурхливими оваціями. Всім дуже сподобалась атмосфера свята та гра акторів, що створило незабутні враження.

Валентина Ектова – староста 4 курсу та голова студдеканату ФФСК, як один з організаторів заходу зазначила: «Осінній бал дуже добре пройшов – студенти виклались на повну. Звісно, не все пішло за сценарієм, але учасники добре впоралися з імпровізацією. Я вдячна всім за участь у цьому чудовому святі».

Декан факультету, доктор педагогічних наук, професор Ірина Глазкова зізналася, що дуже чекала «Осіннього балу», особливо  відзначивши доцента Людмилу Кондакову, яка заклала традицію проводити таке  свято кожного року. А студенти отримали від Ірини Яківни «солодку подяку» за гарний настрій.

 

6P2A5782 6P2A5841 6P2A5796

6P2A5787 6P2A5800

6P2A5823 6P2A5836   

6P2A5849 6P2A5854 6P2A5865

6P2A5882

Альона Єрьоменко,
Студентка-журналістка БДПУ

Світлини Романа Костромицького,
доцента кафедри соціальних комунікацій БДПУ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print