Всіх запрошено!

3 листопада 2015 р. викладачі кафедри соціальної педагогіки Інституту соціально-педагогічної та корекційної освіти канд. пед. н., доцент Наталя Захарова та асистент Ольга Ілішова додали активності до повсякденної вируючої роботи кафедри, провівши 2 відкритих заняття.

Так, доцент Наталя Захарова провела відкриту лекцію зі студентами 505 групи заочної форми навчання з дисципліни «Технології соціально-педагогічної роботи за місцем проживання» на тему: «Сутність громади як соціального явища». Розкриття основних понять теми дуже щільно перепліталося з відеороликом, творчою студентською роботою, яка інтерпретувала та унаочнювала теоретичний матеріал. Зворотній зв'язок з аудиторією через проблемні питання та влучне застосування прикладів та народних приказок та прислів’їв лише активізував аудиторію.

Асистент Ольга Величко провела відкрите семінарське заняття зі студентами 303 групи денної форми навчання з дисципліни «Виховання культури міжетнічних стосунків учнівської молоді» на тему: «Калейдоскоп культур» у нестандартній формі – творчій презентації культурної багатоманітності етнічних спільнот у світі, продемонструвавши культурні традиції життєдіяльності таких етнічних спільнот, я французів, італьянців, японців, євреїв, мексиканців, індусів, греків. У підсумку всі зазначили про значущість рівня культури міжетнічних стосунків майбутніх соціальних педагогів в їх професійному становленні та в особистісному зрості, надаючи додаткові можливості для творчого саморозвитку та вдосконалення.

Отже, такі заходи черговий раз переконують у важливості нагоди передавати та переймати досвід від досвідчених педагогів – молодим початківцям педагогічної справи.

                                                                                     Ольга Ілішова,

асистент кафедри соціальної педагогіки

На фото: окремі моменти заходів


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print