Викладачі БДПУ на міжнародному науковому конгресі

З 13 по 17 вересня 2016 року у Фондовому університеті м. Хільдесхайма (Німеччина) відбувся спільний Конгрес Міжнародної академії гуманізації освіти й Центра педагогічної освіти й науково-педагогічних досліджень «Багатоманітність і демократія: пошук ідентичності в період невизначеності» у рамках спільного європейського проекту Темпус-IV «Підготовка педагогів та освітніх менеджерів до роботи з гетерогенними групами й організаціями». Загальна кількість учасників – 110 науковців з Німеччини, Австрії, Швейцарії, Італії, Фінляндії, Латвії, Литви, України, Республіки Білорусі, Росії.

1 2 3 6

Бердянський державний педагогічний університет представляли доктори педагогічних наук, професори Ольга Гуренко та Лариса Казанцева. Вони взяли участь у панельній дискусії «Багатоманітність і демократія – багатоманітність у демократії. Яка роль освіти?», до того ж Ольга Гуренко представляла українську делегацію й була експертом з питань багатоманітності в освіті. На секційному засіданні бердянські науковці виступили з доповідями: «Підготовка педагогічних кадрів у період невизначеності: концепція полікультурної освіти майбутніх соціальних педагогів» (Ольга Гуренко), «Актуальні питання формування білінгвізму в дітей у дошкільних закладах південно-східного регіону України» (Лариса Казанцева), які здобули високу оцінку міжнародних експертів.

Лариса Казанцева поповнила когорту членів Міжнародної академії гуманізації освіти й на урочистому засіданні одержала відповідний сертифікат.

4 5

У рамках конгресу науковці мали нагоду познайомитись з організацією інклюзивного навчання в шести школах м. Хільдесхайма. В останній день роботи конгресу відбулося заключне засідання консорціуму з реалізації спільного європейського проекту Темпус-IV «Підготовка педагогів та освітніх менеджерів до роботи з гетерогенними групами й організаціями», де була позитивно відзначена робота бердянської команди (координатор у БДПУ – Ольга Гуренко).

7

Ольга Гуренко й Лариса Казанцева привезли з Німеччини гарні враження про конгрес та багато нових ідей щодо міжнародної співпраці.

"Університетське Слово"
(за матеріалами та світлинами
першого проректора БДПУ Ольги Гуренко)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print