Викладачі на охороні спокою

Як тільки стало відомо, що вихователя університетського гуртожитку № 2 БДПУ Євгена Солоху призвали до армії, з ініціативи керівництва університету його функції розпочали виконувати викладачі інститутів та факультетів. «Розроблено графік чергувань, – розповідає провідний фахівець з виховної роботи БДПУ Анетта Омельченко, – і вже з минулого тижня викладачі з 5-ї до 10-ї години вечора активно вливаються в відпочинкове життя наших студентів. Минулого тижня чергування проводили представники Інституту соціально-педагогічної та колекційної освіти».

image001А цього тижня на сторожі гуртожитського порядку стали викладачі факультету комп'ютерних та енергозберігаючих технологій, зокрема, кафедри професійної освіти. Так, у вівторок у вечірньому гуртожитку можна було зустріти Вікторію Жигірь та Олену Чернєгу (див. фото), Олену Кривильову та Олександра Малярова.

До їх обов’язків належить слідкувати за порядком та дисципліною. Стан житлово-побутових умов, коридорів, санітарні кімнати, санвузли та кімнати громадського харчування також на їх «плечах». Попереджують різноманітні порушення, конфлікти різного рівня.

Кожної півгодини викладачі розходяться поверхами та записують всі порушення (якщо вони є), спілкуються з студентами та проводять невимушені виховні бесіди.

За час, що я провела з викладачами в гуртожитку, не було ніяких проблем. Всі студенти були ввічливі та не мали ніяких скарг. Мешканці спокійно готувалися до заліків та екзаменів, на кухні галасливо щось видумували над вечірніми стравами, завдячуючи керівництву університету за спокійне життя…

Пишаючись нашими викладачами, мені залишається тільки сподіватись, що проблеми так і не з’являться та щиро бажати їм легкої та успішної роботи.

Вероніка Іскренко,
cтудентка-журналістка
Інституту філології
та соціальних комунікацій

Світлина автора


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print
КатегоріїБез категорії