Винагороди – талановитим!

ф5

Нещодавно студенти факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв БДПУ Олександра Отришко, Аліна Макаренко, Анастасія  Крикова та Дар`я Ілікчиєва брали участь і вибороли призові місця у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі мистецтв «Зіркова хвиля», що проходив у старовинному Львові. Ректорат та профком університету вирішили також відзначити талановитих студенток.

ф6 ф7

Сьогодні, 8 лютого, в малій актовій залі «музичного корпусу» БДПУ відбулася церемонія нагородження студентів. Ректор університету, професор Ігор Богданов та голова комітету профспілки, депутат Бердянської міської ради, доцент БДПУ  Віталій Лола найперше виразили подяку студентам за старання, вміння гідно представляти наш університет у різних регіонах України, а згодом вручили їм Сертифікати та грошові винагороди. Зокрема, Віталій Григорович зазначив: «Ми вами завжди пишались й пишаємося, ви – люди таланту, ви – наша гордість, із вас беруть приклад й інші студенти нашого університету…».

ф1 ф3 ф4 ф8

Привітання від ректора, голови профкому та від декана факультету, професора Людмили Коваль також приймала й організатор цих конкурсних виступів – Інна Пащенко – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри музичного виховання.

Юлія Іванова, Олена Івасенко,
студентки-журналістки БДПУ,
практикантки «Університетського Слова»
Світлини Павла Тєлькі
(Студклуб)  

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print

Система OrphusЯкщо Ви знайшли помилку на сайті, просимо повідомити про це адміністратору. Виділіть текст з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter. Дякуємо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *