Випускний аспірантів

Сьогодні, 18 грудня, у конференц-залі БДПУ відбулося урочисте вручення свідоцтв про закінчення аспірантури. З привітальним словом до аспірантів-випускників звернулися ректор БДПУ, професор Вікторія Зарва, перший проректор, професор Ігор Богданов, доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри історії України Ігор Лиман, голова профкому Віталій Лола, доктор філологічних наук, професор кафедри української літератури та компаративістики Ольга Харлан, завідувач кафедри, доктор педагогічних наук, доцент Вікторія Жигірь, кандидат педагогічних наук, професор, завідувач кафедри соціальної педагогіки Ольга Гуренко та кандидат педагогічних наук, доцент кафедри фізики Геннадій Шишкін. Усі вони бажали випускникам творчого натхнення, успіхів, любити науку в собі, а не себе в науці, та давали поради у подальшій науковій діяльності.

1 4 5 13            14 6 7 8

Від імені аспірантів-випускників 2005 року виступила кандидат педагогічних наук, доцент кафедри початкової освіти Лада Чемоніна. Від імені аспірантів-випускників цього року виступив Євген Гнибіда. Привітати тих, хто вже закінчив своє навчання в аспірантурі, прийшла й нова зміна – аспіранти-першокурсники, від їх імені виступила Юлія Нехайчук.

9 10 11 12

Зауважимо, що на сьогодні в аспірантурі університету навчається 50 аспірантів. У 2015 році викладачами та аспірантами БДПУ захищено 5 кандидатських (із них 1 – достроково) та 6 докторських дисертацій, закінчили навчання 4 аспіранти і вступили до аспірантури 12.

3 15 2

Ми приєднуємося до привітань і бажаємо новому поповненню здійснити усі надії, не полишати наукової діяльності й, досягнувши чергової сходинки іти далі крізь терни до зірок!

Ірина Дєдушева,
голова інформаційного сектору
студентської ради ІФСК БДПУ
Світлини автора


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print

Система OrphusЯкщо Ви знайшли помилку на сайті, просимо повідомити про це адміністратору. Виділіть текст з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter. Дякуємо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *