«Випускник-2014» у Чернігівському районі

1 листопада наш університет було запрошено на традиційну інформаційно-профорієнтаційну акцію «Випускник-2014», організовану Чернігівською районною державною адміністрацією.

Серед запрошених навчальних закладів Запорізької області були присутні: Бердянський державний педагогічний університет, Запорізький національний університет, Запорізький приватний університет, Мелітопольська аграрна академія, Мелітопольський педагогічний університет, Запорізький національний технічний університет та декілька коледжів.

Акція проводилась для учнів 9-х та 11-х класів шкіл Чернігівського району. Майбутні випускники мали можливість отримати одночасно інформацію про більшість навчальних закладів Запорізької області.

Цього разу випускників 11-х класів агітували вступати до нашого університету представники факультету економіки та управління (Олена Балабанова), соціально-гуманітарного факультету (Станіслав Захаревич).

Заступник директора з виховної роботи економіко-гуманітраного коледжу БДПУ Олена Ліпанова, в свою чергу, запрошувала учнів 9-х класів на навчання до коледжу.

Людмила Костенко,

завідувач підготовчого відділення БДПУ

Світлини Станіслава Захаревича


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print

Система OrphusЯкщо Ви знайшли помилку на сайті, просимо повідомити про це адміністратору. Виділіть текст з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter. Дякуємо!

About Олександр Степаненко

In The Name Of The Moon!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *