Випускниця БДПУ – в штаб-квартирі ООН

 П`ятнадцять років тому закінчила Бердянський державний педагогічний інституту (нині – університет) за спеціальністю «Дошкільне виховання та англійська мова» Інна Герилів, яка сьогодні живе в США, а працює секретарем у відомої  в Україні,  в т. ч. й  Бердянську, американки українського походження п. Христини Дурбак. Відомої, бо саме завдяки Фонду імені Катерини Ковшевич, який створила майже два десятиліття тому й дотепер очолює в Америці, пані Христина, а майже 150 студентів БДПУ мали можливість вже отримати оплату за навчання в університеті.

Разом із тим, Христина Дурбак створила та також до цього часу очолює міжнародну екологічну організацію “Світова передача інформації” (ВІТ) – некомерційну неурядову організацію, що має консультативний статус при ООН і сприяє зростанню екологічної обізнаності серед зацікавлених лідерів та громадян у цілому світі. Організація регулярно організовує під егідою ООН та уряду України найрізноманітніші заходи з проблем навколишнього середовища, зокрема, води, сталих джерел енергії, санітарії, охорони здоров’я, Голодомору в Україні тощо.

Минулої п`ятниці, 29 квітня, Інна Герилів брала участь у 27-й міжнародній науково-практичній конференції, яка стосувалася Чорнобильської трагедії і проходила в штаб-квартирі ООН. Конференцію відкрила та провела д-р Христина Дурбак, а також виступили на конференції: Постійний представник України при ООН Володимир Єльченко, представники різних міжнародних інституцій та організацій, окремі українські дослідники проблем Чорнобиля.  

0 1 (1) 2 (1)

3 (1)

«Університетське Слово»

На світлинах: Інна Герилів у штаб-квартирі ООН під час конференції


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print