Вишиванкова радість

   Сьогодні, 17 травня, на Приморській площі музично-хореографічною композицією «Моя сорочка-вишиванка» студенти-вокалісти та хореографи тепло та зворушливо відкривали свято з нагоди Дня Вишиванки!            

   Учасників свята привітали ректору БДПУ професор Ігор Богданов, представники місцевої влади, депутати міськради.

 Сьогодні нас усіх згуртувала любов до рідної землі, повага до історії  та культури нашого народу, до традицій і духовних надбань.

   В Україні із сивої давнини живуть мудрі і добрі, творчі і натхненні люди. Саме тому, мабуть, наш народ і подарував світові неповторну українську вишивку, за якою нас упізнають в різних куточках планети.
   Учні шкіл Бердянська запропонували учасникам свята  яскраві вишиванки, що із задоволенням носять усі покоління українців: від найменших до найстарших. На їх сорочках можна було побачити диво-кольори та розмаїття візерунків.

  І коли все це вишите власними руками з любов’ю і добром, то в домі панує затишок, любов, хороша і благодатна аура. А сорочка-вишиванка сьогодні стала модною, її вдягають на свято і в будень, від малих дітей до людей поважного віку, бо вона є символом могутніх і святих першооснов усього сущого!

   Про це яскраво говорив і фінальний вишиванковий флешмоб, який підготували студенти факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти БДПУ.

 bdr bty

bdr bdr

bdr 7

bdrbty

1 2

3 6

«Університетське Слово»

Світлини редакції та Дмитра Бакарджиєва (Студклуб)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print