Висока оцінка чудового співу!

На базі КЗ Палацу Культури «Орбіта» в Запоріжжі з 31 березня по 2 квітня ц. р. відбувся ІІІ Всеукраїнський шоу-фестиваль талантів  «ZaГрай entertainment FEST – 2017».

 У номінації естрадний вокал Бердянський державний педагогічний університет гідно представила Аліна Макаренко – студентка першого курсу факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв (спеціальність – «Музичне мистецтво»). У виконанні учасниці на високому вокально-виконавському рівні прозвучали твори: «A million voices» (П. Гагаріна) та «I’m still standing» (E. John).

Hh-IFN4URUs

За результатами оцінок членів журі, яке очолював – диригент-хоровик, джазовий музикант, заслужений працівник культури України Володимир Артемьєв, представниця університету отримала найвищі бали серед решти учасників та нагороджена Дипломом лауреата І ступеня, який надав їй право взяти участь у Гала-концерті.

Подякою від оргкомітету за активну творчу діяльність з обдарованими дітьми та молоддю на всеукраїнському рівні отримала доцент кафедри музичного виховання Інна Пащенко, яка й підготувала переможницю до участі в конкурсі.

20170403_142803 20170403_142820

Студентка пишається своєю вже не першою перемогою та має надію у майбутньому знову стати учасницею різних Всеукраїнських і Міжнародних фестивалях творчої молоді та студентів.

До речі, Аліна є не лише переможницею різних фестивалів-конкурсів, вона – постійна учасниця університетських та міських концертних заходів, на яких радує та надихає вдячних слухачів своїм чудовим співом.

Вітаємо Аліну, бажаємо творчих успіхів та нових перемог!

«Університетське Слово»
(за матеріалами Інни Пащенко)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print