Виставка «Великодні візерунки»

Формування почуття приналежності до свого народу, його традицій, мистецтва, історії – одне з найважливіших завдань національного виховання підростаючого покоління Воно починається  з маминої колискової, батьківського слова, бабусиної казки, із виробів народних майстрів. Одним  з таких виробів є знана в усьому світі українська писанка – оберіг нашого народу.   

IMG_4480

Напередодні Великодніх свят в Інституті соціально-педагогічної та корекційної освіти було проведено традиційну виставку студентських робіт «Великодні візерунки». На виставці були представлені різні види Великодніх яєць: традиційні (писанки,  мотанки, зернівки, крапанки) та яйця, оздоблені сучасними техніками декорування ( декупаж, квілінг, бісерування тощо). Поруч із писанками можна було побачити і вишиті бісером ікони та обереги. Такі оригінальні Великодні сувеніри власноруч виготовили студенти під керівництвом доцента кафедри дошкільної освіти Т. Єськової. 

IMG_4471 IMG_4473 IMG_4475 IMG_4476

Участь у  таких виставках є дуже корисною для майбутніх фахівців дошкільної освіти, оскільки надає їм можливість приєднатись до духовної скарбниці українського народу, поєднати свої теоретичні знання з курсів «Декоративно-прикладне мистецтво як засіб виховання дошкільників»  та «Художня праця та основи дизайну» з практичною діяльністю, розкрити свої творчі здібності, які необхідні в роботі з дітьми і навчитись створювати прекрасні вироби, які під час свят зможуть подарувати близьким та рідним.

«Університетське Слово»
(за матеріалами та світлинами кафедри)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print