Виставку відкрили й про війну говорили…

Сьогодні в Бердянському краєзнавчому музеї пройшло відкриття виставки «Ялинкові прикраси та новорічні листівки 30-80-х років минулого сторіччя», яку урочисто відкрила його директор Людмила Ноздріна.

Співробітники музею розповіли присутнім про історію виникнення новорічних прикрас ти листівок, співали тематичні пісні, декламували поезії… Представники добровольчого організації «НАШІ АТЛАНТИ» БДПУ депутат міської ради Сергій Шарай та редактор газети БДПУ «Університетське Слово» Степан Герилів поділилися враженнями від експонатів виставки, пригадали цікаві історії з минулого, а також розповіли про нелегкі фронтові будні солдат добровольчих батальйонів, що несуть нелегку службу, відбиваючи ворога з рідної землі. Гості закликали присутніх приєднуватися активніше до збору коштів на придбання тепловізора для бійців та всього необхідного, що регулярно відвозять «нашоатлантівці» на фронт.

Першою на заклик зразу ж відгукнулася директор музею Людмила Федорівна й передала від своєї родини представникам організації 500 гривень.

«Університетське Слово»

Світлини редакції


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print